در آمدی بر منطق
استاد وافی

در آمدی بر منطق

درس درآمدی بر منطق جزوه‌ای آموزشی برای تدریس مقدماتی علم منطق است که توسط استاد حجة الاسلام و المسلمین وافی در 18 جلسه تدریس شده است.

• پرسش و پاسخ

• سلام .طلبه قدیم قم

سلام .عرض ادب و احترام به حضور استاد بزرگوار وافی . غرض از مزاحمت بنده غلامرضا میرزایی هستم از طلبه های مدرسه علمیه معصومیه سلام الله علیه قم بودم که متاسفانه بنا به یه سری مشکلات از تحصیل باز ماندم والان که مراجعه کردن برای ادامه تحصیل گفتن فقط باید از تبصره ۱۰۸۸استفاده کنم و موافقت کردن که از تبصره استفاده کنم و فرم های تبصره رو در اختیارم قرار دادن تا خودم درس بخوانم و برای امتحان مراجعه کنم فقط در یکی از بند های این فرم ها باید دو استاد برای بنده به عنوان اصول فقه و فقه امضا بزنن و تایید کنن که با نظارت ایشان این دو درس را خوانده ام بدینوسیله از شما تقاضا دارم در این فرصت حدود یک و نیم سال که دارم و خودم الان دارم درس می خونم و دارم ادبیات ومنطق می خوانم و ظرف این سه ماه ان شالله شروع به خواندن فقه و اصول میکنم خواهش دارم که هر گونه دستور و نظارتی که دارید بفرمایید تا ان شالله بعد از این یکسال لطف کنید و فرم معرفی مرا امضا بفرمایید و بنده حاضرم که شما از من بعد از این مدت هم امتحان شفاهی بگیرید و هم امتحان کتبی .البته الان عضو حوزه مجازی هم هستم با تشکر

• سلام علیکم درخواست شما به اساتید مورد نظر ارسال شد ،استاد وافی منوط به قبولی در دروس شرح لمعه سایت و الموجز قبول نمودند نامه تایید برای شما صادر نمایند ولی استاد هاشمی تاکنون پاسخی نداده اند در صورت پذیرش بشما اطلاع داده خواهد شد.

برای ارسال سوال لطفا وارد شوید.
  • بهترین پرسش_پاسخ‌ها
    ارتباط با کارشناس
    مطالب تخصصی دینی_حوزوی
کارایی بهتر در اپلیکیشن
ارتباط با ما