کلیات علم نحو
استاد هاشمی

کلیات علم نحو

درس کلیات علم نحو ناظر به کلیاتی مقدماتی از علم نحو می باشد که توسط استاد حجة الاسلام و المسلمین هاشمی در 50 جلسه تدریس شده است.

• پرسش و پاسخ

• شاگر قدیم شما درمدرسه معصومیه سلام الله علیه

سلام .عرض ادب و احترام به حضور استاد هاشمی بزرگوار . غرض از مزاحمت بنده غلامرضا میرزایی هستم از طلبه های مدرسه علمیه معصومیه سلام الله علیه قم بودم و از شاگران خودتون بودم که متاسفانه بنا به یه سری مشکلات از تحصیل باز ماندم والان که مراجعه کردم برای ادامه تحصیل گفتن فقط باید از تبصره ۱۰۸۸استفاده کنم و موافقت کردن که از تبصره استفاده کنم و فرم های تبصره رو در اختیارم قرار دادن تا خودم درس بخوانم و برای امتحان مراجعه کنم الان خودم دارم فقط درس می خونم فقط در یکی از بند های این فرم ها باید دو استاد برای بنده به عنوان اصول فقه و فقه امضا بزنن و تایید کنن که با نظارت ایشان این دو درس را خوانده ام بدینوسیله از شما تقاضا دارم در این فرصت حدود یک و نیم سال که دارم و خودم و دارم درس می خونم و الان ادبیات ومنطق می خوانم و ظرف این سه ماه ان شالله شروع به خواندن فقه و اصول میکنم خواهش دارم که هر گونه دستور و نظارتی که دارید بفرمایید تا ان شالله بعد از این یکسال لطف کنید و فرم معرفی مرا امضا بفرمایید و بنده حاضرم که شما از من بعد از این مدت هم امتحان شفاهی بگیرید و هم امتحان کتبی .البته الان عضو حوزه مجازی هم هستم با تشکر از استاد هاشمی عزیز

• سلام علیکم درخواست شما به اساتید مورد نظر ارسال شد ،استاد وافی منوط به قبولی در دروس شرح لمعه سایت و الموجز قبول نمودند نامه تایید برای شما صادر نمایند ولی استاد هاشمی تاکنون پاسخی نداده اند در صورت پذیرش بشما اطلاع داده خواهد شد.

برای ارسال سوال لطفا وارد شوید.
  • بهترین پرسش_پاسخ‌ها
    ارتباط با کارشناس
    مطالب تخصصی دینی_حوزوی
کارایی بهتر در اپلیکیشن
ارتباط با ما